Sítotiskneme s Kubou Bidlem

Sítotiskneme s Kubou Bidlem

S mým spolužákem z vysoké, s Kubou, se už znám 10 let! Na pár let se naše cesty rozdělily, ale s jeho návratem do Liberce jsme až skoro automaticky začali hned společně tvořit. 

Kuba se v minulosti zabýval výrobou longboardu, jejich designem, zabýval se také výrobou helem. Jeho aktuální tvorba se posunula více do výtvarna a vytváří skvělé grafiky, které potom sám tiskne klasickým sítotiskem! V jeho dílně (rozuměj kuchyni) vznikají klasické printy, ale především pak trika, mikiny a nebo logo manuály! 

Minulý rok, jsme si povídali ohledně tvorby a napadlo nás, udělat spolupráci. Měla jsem rozjetý Baculí Brand, ale vždy mě velmi lákalo propojovat se napříč s dalšími výtvarníky a umělci. Netrvalo to dlouho a Kuba už mi posílal první návrhy! Když jsem se poprvé podívala, úplně mě to zasáhlo, protože to je grafika, která je se mnou velmi spojena - květiny, voda, barvy, je z ní cítit energie!

Po přípravě jsme se sešli a začal proces tisknutí pomocí 4 kusů sít, pro mě absolutní novinka. Byla jsem fascinována, jelikož proces je okamžitý a práce nám krásně přibývala pod rukama. 

Aktuálně produkujeme printy A3, A5, trika černá a bílá, ale už se chystáme na další novinku!🌸

Zpět na blog